UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 16 Грудень 2020 09:12

На контролі Головного управління питання доплат медпрацівникам

Оцените материал
(2 голосов)

     На виконання доручення Прем’єр-міністра інспектори праці Головного управління Держпраці у Луганській області (далі – Головне управління) перевіряли начислення доплат медичним працівникам, які надають допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

     Протягом тижня інспектори праці провели відвідування у всіх закладах охорони здоров’я Луганської області, які уклали договори з Національною службою здоров’я України за пакетами «Екстрена медична допомога пацієнтам з підозрою або встановленим захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19» та «Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19». За результатами заходів виявлено один випадок невиплати медичному персоналу належної доплати у 300 відсотків заробітної плати за листопад 2020 року. Щодо виявленого порушення складено протокол за частиною першою статті 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення, справу передано на розгляд суду. Згідно з виданим припису порушення має бути усунуто у місячний термін.

     Головне управління продовжує надавати консультаційну допомогу з питань нарахування заробітної плати, у тому числі для медичних та немедичних працівників медичних закладів. Нагадуємо, що консультації з цього питання, а також з інших питань, що належать до компетенції Головного управління, можна отримати безкоштовно та у будь-який зручний для запитувача спосіб, у тому числі телефоном та онлайн.

Прочитано 131 раз Последнее изменение Середа, 16 Грудень 2020 09:15
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация