UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 15 Грудень 2020 13:33

У медичних закладах Луганщини триває інформаційно-роз’яснювальна робота щодо безпеки експлуатації кисневого обладнаннях

Оцените материал
(0 голосов)

    На виконання Окремого Доручення заступника голови Державної служби України з питань праці І. Дегнери від 06.11.2020 №Д-415/2.1/4.4-20 інспектори відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області продовжують проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком та з підозрою на інфікування COVID-19.

    Ця робота проводиться з метою недопущення нещасних випадків під час експлуатації кисневого обладнання. Протягом першої половини грудня інспектори відділу відвідали медичні заклади у містах Рубіжне, Старобільськ, Сватове, смт. Біловодськ та Троїцьке.

IMG 20201112 133339

    В ході цих заходів інспектори Головного управління Держпраці наголосили, що кисень не тільки рятує життя людей, які його потребують, але і являє собою небезпеку, яка призводить до трагічних наслідків при необережному використанні. Також учасників превентивних заходів було ознайомлено з розробленими Держпраці методичними рекомендаціями щодо безпечної експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем і пам’ятку, у закладах охорони здоров’я.

    Зазначена превентивна робота показала наявність проблемних питань, які пов’язані з підготовкою медичного персоналу та правильністю експлуатації обладнання підвищеної небезпеки, що є потенційною загрозою для працівників медичних закладів та оточуючих.

    Станом на 15 грудня інспекторами відділу проведено низку інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо безпечного використання кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком та з підозрою на інфікування COVID-19, у тому числі у 40 закладах тимчасового розміщення пацієнтів.

Прочитано 110 раз Последнее изменение Четвер, 17 Грудень 2020 14:34
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация