UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 14 Грудень 2020 11:24

В Головному управлінні Держпраці завершено розслідування нещасного випадку

Оцените материал
(0 голосов)

    Комісія, утворена наказом Головного управління Держпраці у Луганській області, провела спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками, що стався у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Віртум Строй» з громадянином, який виконував роботи згідно укладеного цивільно-правового договору з цим підприємством.

    Спеціальна комісія з’ясувала, що потерпілий виконував шурфування з поверхні землі для визначення місцезнаходження підземних комунікацій. У робочий час підприємства, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, потерпілий, з особистих потреб спустився у траншею, глибиною понад 2м та перебував у місці, де укоси траншеї були не укріплені з виробничої необхідності. У цей час сталося обрушення ґрунту та внаслідок цього потерпілий отримав травму руки.

    Згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, зазначений нещасний випадок визнано таким, що пов’язаний з виробництвом. Спеціальною комісією були складені акти за формою Н-1/П та запропоновані заходи, щодо недопущення подібних випадків у подальшому.

Прочитано 112 раз Последнее изменение Понеділок, 14 Грудень 2020 11:26
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация