UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 14 Грудень 2020 09:09

Посадовці Головного управління Держпраці взяли учать у перевірці вентиляційних режимів на шахті «Гірська»

Оцените материал
(1 Голосовать)

    13 грудня 2020 року, перед узгодженням плану ліквідації аварій (ПЛА) на І півріччя 2021року, на Відокремленому підрозділі «Шахта «Гірська» ДП «Первомайськвугілля» згідно плану, погодженого з командиром 2 Воєнізованого гірничорятувального загорну, за участю посадових осіб Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області проведено практичне реверсування вентиляційного струменя повітря у виробках шахти, а також перевірка інших вентиляційних режимів відповідно до ПЛА.

IMG 20201213 092925

    Переведення вентиляторних установок на реверсивний режим роботи виконано за 6-9 хвилин, що відповідає вимогам Правил безпеки у вугільних шахтах. Тривалість реверсування вентиляційного струменя відповідала часу, який необхідний для виведення на поверхню всіх підземних працівників, що можуть бути захоплені аварією. Витрата повітря, що проходить по виробкам у реверсивному режимі провітрювання становила більше ніж 61% від об’єму повітря, що проходить ними в нормальному режимі. При цьому вміст метану у кожній виробці не перевищував 2%.

    Практичне реверсування вентиляційного струменя у виробках шахт сприяє підготовленості шахт до своєчасного виконання робіт з ліквідації можливих аварійних ситуацій.

Прочитано 107 раз Последнее изменение Понеділок, 14 Грудень 2020 14:22
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация