UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 11 Грудень 2020 13:48

Фахівцями Головного управління Держпраці продовжується робота з проведення інформаційно-роз’яснювальних та інспекційних заходів з суб’єктами господарювання

Оцените материал
(0 голосов)

    Фахівцями відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області на виконання доручення Голови Держпраці Д-203/1/3.5-20 від 23.06.2020 продовжено здійснення інформаційних відвідувань суб`єктів господарювання з метою забезпечення безпечних умов праці з урахуванням протиепідемічних заходів. Так, протягом поточного тижня було проведено роз’яснювальну роботу з п’ятдесятьма суб’єктами господарювання у сфері торгівлі.

    Також за результатами аналізу інформації Державної податкової служби України протягом тижня фахівцями відділу було здійснено інспекційне відвідування фізичної особи-підприємця з метою перевірки дотримання законодавства про працю в частині фактичного допуску працівників до роботи без оформлення трудового договору. Роботодавцю вказали, що він несе відповідальність за недотримання трудового законодавства, а працівникам роз’яснили переваги задекларованої праці, такі як нормований робочий час, оплачувані відпустки, регулярна зарплата не нижче за мінімальну, захист від незаконного звільнення, страхові виплати в разі непрацездатності та гарантування пенсійного забезпечення.

    В ході інспекційного відвідування за вимогою інспекторів праці підприємець надав документи, які засвідчували те, що він не використовує незадекларовану працю. Результати перевірки було внесено в інтегральну автоматизовану систему планування заходів державного нагляду(контролю).

.        

Прочитано 178 раз Последнее изменение П'ятница, 11 Грудень 2020 13:49
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация