UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 11 Грудень 2020 12:45

Завершено розслідування нещасного випадку з працівником шахти ім. Капустіна

Оцените материал
(0 голосов)

    Комісія, утворена наказом Головного управління Держпраці у Луганській області, провела спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками, який стався з працівником Відокремленого підрозділу «Шахта ім. Г.Г Капустіна» Акціонерного товариства «Лисичанськвугілля».

    17 листопада 2020 року в м. Привілля у Відокремленому підрозділі «Шахта ім. Г.Г Капустіна» Акціонерного товариства «Лисичанськвугілля» під час розвантаження лісоматеріалів з вантажного автомобіля за допомогою підйомного крану, один стовп (лісовина) вислизнув з підіймаємої пачки та при падінні травмував гірника, внаслідок чого потерпілий отримав тяжку травму голови.

    За результатами розслідування спеціальна комісія дійшла висновку, що зазначений нещасний випадок згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, визнано таким, що пов’язаний з виробництвом, складено акт за формою Н-1/П.

    Основна причина нещасного випадку – організаційна, порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнання, устаткування, машин, механізмів тощо, а саме: знаходження робітників на поверхні в небезпечній зоні на дробині, впертій на кузов автомобіля під час вивантаження круглого лісоматеріала довжиною 4,0 м без захисних касок та не дотримання особистої безпеки для себе і оточуючих працівників.

    Спеціальною комісією розроблені заходи щодо запобігання подібним нещасним випадкам у майбутньому.

Прочитано 156 раз Последнее изменение П'ятница, 11 Грудень 2020 12:50
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация