UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 11 Грудень 2020 09:27

За участі представника Головного управління Держпраці відбулось засідання Обласної координаційної ради

Оцените материал
(1 Голосовать)

    09 грудня 2020 року начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області взяла участь у засіданні Обласної координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

    Під час заходу підбито підсумки щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Луганській області.

    Так, у поточному році акцією охоплено усі міста, райони та об’єднані територіальні громади області.

    На обласному рівні реалізовано низку заходів. Зокрема, відкрито четвертий мурал щодо запобігання і протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі. Протягом акції на Луганщині розпочато проєкт щодо впровадження корекційних програм із особами, які вчиняють насильство.

    Також проведено п’ять навчальних заходів стосовно розробки нового регіонального плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», Міжрегіональний онлайн-форум «Життя без обмежень» та онлайн-фестиваль «Світ без обмежень» з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

    Зі своїми доповідями виступили: директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, спеціалістка проєкту ООН Жінки в Луганській області та регіональна координаторка по Донецькій і Луганській областях міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я», які поінформували про низку проведених заходів із різними категоріями населення, зокрема, із молоддю. Також анонсовано кампанію ООН Жінки «Бийся як дівчина».

    Начальник відділу аналізу та планування Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Луганській області розповів про участь поліцейських в заходах у рамках акції. Також він доповів про реалізацію в області проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Прочитано 180 раз Последнее изменение П'ятница, 11 Грудень 2020 09:29
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация