UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 09 Грудень 2020 12:49

Головне управління Держпраці звертає увагу суб’єктів господарювання на секторальний план державного ринкового нагляду на 2021 рік

Оцените материал
(0 голосов)

    На підставі статті 20 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» від 2 грудня 2010 року № 2735-VI (далі – ЗУ № 2735), ринковий нагляд здійснюється відповідно до секторальних планів ринкового нагляду, які щорічно затверджуються органами ринкового нагляду відповідно до сфер їх відповідальності.

    Секторальний план ринкового нагляду охоплює види (типи), категорії та/або групи продукції відповідно до сфер відповідальності органів ринкового нагляду та визначає належність цих видів продукції до певного ступеня ризику, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України № 1404 від 26.12.2011 року.

    Згідно частини 9 статті 34 ЗУ № 2735, у разі винесення рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів та після скасування цього рішення, за винятком рішень про заборону надання продукції на ринку, органи ринкового нагляду здійснюють моніторинг результативності вжитих обмежувальних (корегувальних) заходів.

    Моніторинг здійснюється шляхом проведення перевірок характеристик конкретної продукції, щодо якої було вжито обмежувальні (корегувальні) заходи, у її розповсюджувачів згідно з секторальними планами ринкового нагляду.

    Таким чином, відповідно до Порядку розроблення та перегляду секторальних планів державного ринкового нагляду, моніторингу та звітування про їх виконання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.12.2011 № 1410, Державною службою України з питань праці розроблено секторальний план на 2021рік.

    Під час розроблення секторального плану на 2021 рік враховано належність продукції до підвищеного ступеню ризику, результати моніторингу причин і кількості нещасних випадків та випадки заподіяння шкоди здоров’ю людей внаслідок споживання (використання) продукції, інформацію, одержану за допомогою міжнародних систем повідомлення про продукцію, що становить серйозний ризик, та за результатами роботи територіальних органів Держпраці із здійснення державного ринкового нагляду у 2020 році.

    Додаткові роз’ясненнями з питань державного ринкового нагляду можна отримати в Інформаційно-консультаційному пункті з питань дозвільної системи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області за адресою: вул. Малиновського, 1А, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93100, або за телефоном (06451) 7-37-49.

    Секторальний план державного ринкового нагляду на 2021 рік

Прочитано 162 раз Последнее изменение Середа, 09 Грудень 2020 12:52
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация