UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 08 Грудень 2020 12:36

COVID-19 проник в офіс: як діяти роботодавцю?

Оцените материал
(0 голосов)

    Що робити, якщо співробітник повідомив про хворобу?

    Насамперед важливо проінструктувати усіх працівників про те, що у випадку підтвердження у них захворювання на COVID-19, важливо повідомити про це компанію. Це допоможе оперативно реагувати та знижувати ймовірність подальшого поширення інфікувань. Якщо від працівника надійшла така інформація, роботодавцю потрібно повідомити про це місцевий лабораторний центр. Саме на територіальні лабораторні центри покладений обов’язок щодо виявлення та боротьби з вогнищами інфікування. Епідеміолог розробить перелік наступних дій (обробка приміщень тощо) та складе перелік контактних осіб.

Що робити з працівниками, які контактували з колегою, що захворів?

     Водночас роботодавцю доцільно працювати на випередження та скласти перелік контактних осіб самостійно. В будь-якому разі, епідеміолог буде спиратися на інформацію, надану роботодавцем. Роботодавцю слід повідомити працівників, що були в контакті з працівником, який захворів, про необхідність звернутися до лікаря та, за необхідності, самоізолюватися. За результатами звернення до лікаря працівник, що перебував у контакті, отримає відповідний листок непрацездатності.

Необхідність проведення розслідування

    Перед тим, як перейти до питання оплати листків непрацездатності, варто зупинитись ще на одному важливому питанні. В мережі можна знайти чимало матеріалів про необхідність проведення розслідування гострого професійного захворювання у випадку інфікування працівника COVID-19. Але розслідування обов’язково потрібно проводити лише у випадку інфікування медичного працівника або іншого працівника, що надає допомогу інфікованим пацієнтам, працює в лабораторії з біологічним матеріалом, проводить дезінфекційні заходи тощо.

Оплата лікарняних

    Щодо оплати, то до тих листків непрацездатності, що видані для працівників з COVID-19, застосовуються загальні правила оплати: перші 5 днів — за рахунок роботодавця, наступні — за рахунок ФСС у розмірі залежно від страхового стажу працівника. Для тих листків непрацездатності, що видані працівникам на період самоізоляції, виплачується лише 50% середньої зарплати незалежно від страхового стажу.

    Чинним законодавством не передбачені компенсації працівникам, що перехворіли на COVID-19. Водночас окремі категорії мають право на певні доплати та виплати, наприклад, медичні працівники, що працюють з хворими на COVID-19, пенсіонери, деякі категорії ФОПів та безробітні.

Джерело: https://oppb.com.ua/news/covid-19-pronyk-v-ofis-yak-diyaty-robotodavcyu

Прочитано 182 раз Последнее изменение Вівторок, 08 Грудень 2020 13:45
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация