UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 30 Листопад 2020 06:55

Посадовці Головного управління Держпраці взяли участь в онлайн-конференції з питань врегулювання праці осіб з інвалідністю

Оцените материал
(2 голосов)

    26 листопада 2020 року в Лисичанському міському центрі зайнятості пройшла чергова онлайн-конференція за допомогою програми ZOOM. Посадові особи Головного управління Держпраці у Луганській області спільно зі спеціалістами центру зайнятості, Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області, Лисичанського управління Головного управління Державної податкової служби Луганської області та Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів продовжують інформувати роботодавців району з питань врегулювання праці осіб з інвалідністю.

    Під час заходу розглядалися нормативи, які регулюють соціальний захист осіб з інвалідністю, обговорювалися проблеми що виникають при працевлаштуванні таких осіб. Особлива увага була привернута до відповідальності за невиконання роботодавцями нормативу робочих місць для працевлаштування цієї категорії. Також, фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області було надано вичерпні відповіді на питання учасників стосовно особливостей працевлаштування осіб з інвалідністю.

Прочитано 176 раз Последнее изменение Понеділок, 30 Листопад 2020 06:56
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация