UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 27 Листопад 2020 06:38

Співробітники Головного управління Держпраці взяли участь в урочистому відкритті муралу в рамках акції «16 днів проти насильства»

Оцените материал
(0 голосов)

    Щороку з 25 листопада до 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів проти насильства». Традиційно, разом із всією Луганщиною, активно долучаються до проведення акції і співробітники Головного управління Держпраці у Луганській області.

   Так, 25 листопада представники Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області за запрошенням Департаменту соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації взяли участь в урочистому відкритті муралу «Анемона» за темою «Живи без насильства – будуй здорове суспільство».

FB IMG 1606319390007

   Мурал створено на стіні Луганського обласного фізкультурного центру «Олімп» за ініціативи Департаменту соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації, за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва, у рамках проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психологічного забезпечення у Східній Україні», при співпраці з Кремінською міською радою.

   Автор муралу Ян Птушка мав на меті продемонструвати суспільству прагнення і надію на викорінення насильства. Візуально малюнок поділено на дві частини – до та після. Палітра лівої частини виконана у холодних тонах із зображенням кулака як символу насильства. Права частина виконана в ніжних теплих відтінках. У руці зображена квітка анемона, яка символізує надію та віру.

   Важливість і актуальність запобігання та протидії насильству визнана в усьому світі. Міжнародний досвід свідчить про те, що перемогти насильство можна лише спільними зусиллями.

Прочитано 208 раз Последнее изменение П'ятница, 27 Листопад 2020 06:42
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация