UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 19 Листопад 2020 14:47

В Головному управлінні Держпраці завершено розслідування випадку смерті працівника

Оцените материал
(0 голосов)

    Комісія, утворена наказом Головного управління Держпраці у Луганській області, провела спеціальне розслідування випадку смерті працівника Лисичанського комунального спеціалізованого підприємства по видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал» під час виконання ним трудових обов’язків.

    Нагадуємо, що 30 вересня машиніст насосних установок знаходився на своєму робочому місці на території водопровідної насосної станції 1 підйому «Лісова дача». Раптом, потерпілий відчув себе зле. Працівники, які були поруч, доставили його до лікарні, де він помер.

    За результатами розслідування спеціальною комісією було встановлено, що смерть потерпілого настала внаслідок хронічної хвороби серця.

    Згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, зазначений нещасний випадок визнано таким, що не пов’язаний з виробництвом. Спеціальною комісією були складені акти за формою Н-1/НП.

    Основна причина нещасного випадку – психофізіологічна, незадовільні фізичні дані або стан здоров’я.

Прочитано 158 раз Последнее изменение Четвер, 19 Листопад 2020 14:48
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация