UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 19 Листопад 2020 12:28

Працівникам КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» роз’яснено про запобігання нещасним випадкам під час експлуатації кисневих балонів

Оцените материал
(0 голосов)

    На Луганщині тривають тематичні превентивні заходи щодо запобігання нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у закладах охорони здоров’я.

    Відповідно до затвердженого графіку, фахівці відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку та відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні відвідали КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня».

    Під час зустрічі з відповідальними працівниками лікарні наголошено на основних вимогах щодо розміщення кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем, їх наповнення, зберігання та перевезення порожніх балонів, також стосовно їх експлуатації, ремонту та технічного обслуговування. Акцентовано увагу на проходження персоналом, який обслуговує кисневі балони, навчання та інструктажів з питань охорони праці.

    Відповідальним посадовим особам КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» надано інформаційно-методичні матеріали та пам’ятки щодо безпечної експлуатації кисневих балонів, установок, кисневих трубопроводів.  

Прочитано 165 раз Последнее изменение Четвер, 19 Листопад 2020 12:31
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация