UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 18 Листопад 2020 13:50

Завершено розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками з працівником шахти ім. Капустіна

Оцените материал
(0 голосов)

    Комісія, утворена наказом Головного управління Держпраці у Луганській області, провела спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками, який стався з працівником Відокремленого підрозділу «Шахта ім. Г.Г Капустіна» Акціонерного товариства «Лисичанськвугілля».

    22 жовтня 2020 року в м. Привілля у Відокремленому підрозділі «Шахта ім. Г.Г Капустіна» Акціонерного товариства «Лисичанськвугілля» під час пересування в районні конвеєрного ствола майстер гірничий дільниці з видобутку вугілля підсковзнувся на обводненій підошві виробки та впав на підошву виробки, в результаті чого травмував ліве плече.

    За результатами розслідування спеціальна комісія дійшла висновку, що зазначений нещасний випадок згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, визнано таким, що пов’язаний з виробництвом, складено акт за формою Н-1/П.

    Основна причина нещасного випадку – технічна: незадовільний технічний стан виробничих об’єктів, будівель, споруд, інженерних комунікацій, території, а саме: відсутність у конвеєрному стволу трапів з перилами для пересування працівників до робочих місць та у зворотному напрямку.

    Спеціальною комісією розроблені заходи щодо запобігання подібним нещасним випадкам у майбутньому.

Прочитано 169 раз Последнее изменение Середа, 18 Листопад 2020 13:52
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация