UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 18 Листопад 2020 07:29

Фахівці Головного управління Держпраці продовжують інформаційну кампанію щодо безпеки експлуатації кисневих балонів

Оцените материал
(1 Голосовать)

    В Луганській області триває інформаційно-роз’яснювальна робота щодо запобігання нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у закладах тимчасового розміщення пацієнтів, мобільних госпіталях, у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком та з підозрою на інфікування COVID-19.

    Так, на початку тижня фахівці Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області відвідали КНП "Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня" Сєвєродонецької міської ради. Під час семінар-наради керівному та експлуатуючому персоналу були надані  роз’яснення щодо безпечної експлуатації кисневих балонів, установок, кисневих трубопроводів у закладі охорони здоров’я відповідно до чинних Вимог безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками, які затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 28.12.2017 р. № 2072 та Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском, які затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 05.03.2018 р. № 333, інших нормативно-правових актів з охорони праці.

    Також фахівці медичного закладу були забезпечені «Інформаційно-методичними матеріалами щодо безпечної експлуатації кисневих балонів і систем трубопроводів з киснем» та пам’ятками.

    Наприкінці заходу начальник Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки В’ячеслав Оніпко підсумував: «Експлуатація кисневих балонів вимагає особливої уваги та неухильного дотримання правил безпеки. Неправильне поводження з кисневими балонами або їх незадовільний технічний стан можуть стати причинами аварійних ситуацій. Тому власник (користувач) кисневих балонів зобов’язаний забезпечити умови їх зберігання, експлуатації, утримання у справному стані з додержанням вимог нормативно-правових актів з охорони праці, експлуатаційно-технічної документації заводів-виробників та актів підприємства з охорони праці».

Прочитано 217 раз Последнее изменение Середа, 18 Листопад 2020 07:35
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация