UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 17 Листопад 2020 14:49

Т.в.о. начальника, перший заступник начальника Головного управління Держпраці взяла участь у семінар-нараді з питань розслідування гострих професійних захворювань

Оцените материал
(1 Голосовать)

    16 листопада у м. Сєвєродонецьку під головуванням заступника Луганської облдержадміністрації Катерини Безгинської відбувся семінар-нарада з питань розслідування гострих професійних захворювань на COVID-19 медичних працівників, участь у якому взяла т.в.о. начальника, перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Луганській області Марина Мартинюк.

    Захід відбувся за участі керівників Департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації, Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області та представників медичних закладів області, які приєдналися до семінару-наради дистанційно, за відеозв’язком.

    Учасники заходу розглянули та обговорили низку проблемних питань, що виникають під час розслідувань гострих професійних захворювань на COVID-19 медичних працівників. Зокрема, було піднято питання щодо затримки термінів розслідування випадків інфікування COVID-19. Продовження строків розслідування викликано через нестачу лікарів-профпатологів та лікарів-інфекціоністів у більшості закладів охорони здоров’я Луганської області.

    В ході наради з метою вирішення зазначеного питання було запропоновано залучати до розслідувань лікарів-профпатологів та лікарів-інфекціоністів з тих закладів охорони здоров’я де вони є у штатному розкладі.

Прочитано 332 раз Последнее изменение Вівторок, 17 Листопад 2020 14:53
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация