UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 16 Листопад 2020 06:53

В Головному управлінні Держпраці завершено розслідування смерті працівника на робочому місці

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Комісія, утворена наказом Головного управління Держпраці у Луганській області, провела спеціальне розслідування випадку смерті, що стався з завідуючим господарством виконавчого комітету Попаснянської міської ради.

    Потерпілого було виявлено у робочий час на місці робочому місці без ознак життя. Лікарі швидкої допомоги, яких викликав працівник установи констатували смерть потерпілого.

    Медичні висновки, які отримані спеціальною комісією у ході розслідування свідчать, що смерть потерпілого настала внаслідок загального захворювання і не встановлено зв’язку погіршення стану здоров’я та смерті потерпілого із впливом на нього шкідливих і небезпечних факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу та не виявлено протипоказань за станом здоров’я виконувати роботу потерпілим.

    За результатами розслідування спеціальна комісія дійшла висновку, що зазначений нещасний випадок згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, визнано таким, що не пов’язаний з виробництвом.

Прочитано 318 раз Последнее изменение Понеділок, 16 Листопад 2020 06:54
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация