UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 09 Листопад 2020 09:08

Посадовець Головного управління Держпраці наголосила слухачам радіо «Пульс» на неприпустимості неоформлених трудових відносин

Оцените материал
(1 Голосовать)

    В студії «Українського радіо Пульс» відбувся ефір, участь у якому взяла начальник Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області.

    В рамках ефіру у студії були підняті проблемні питання легалізації праці на території Луганської області. Посадовець Головного управління Держпраці надала роз’яснення про найбільш поширені види незадекларованої праці в Україні та наголосила, що нелегальне працевлаштування має негативні наслідки й для найманих працівників. Зокрема, це відсутність соціальних гарантій, передбачених для працівника, - права на відпустку (у тому числі на час вагітності та пологів), страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, права на оплату листків непрацездатності. Громадяни також втрачають пенсійний стаж та можливість отримання державної допомоги у разі втрати роботи.

    Увагу слухачів радіостанції було звернено, що інспекторами праці Головного управління Держпраці у Луганській області проводяться як інформаційно-роз’яснювальні заходи щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, так й інспекційні заходи.

    Наголошено, що лише у період з 25 серпня 2020 року по теперішній час, за результатами проведених інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання усіх форм власності у Луганській області, виявлено 186 працівників без належного оформлення трудових відносин. Інспекторами праці були складені відповідні постанови про накладення штрафу на керівників суб’єктів господарювання.

Прочитано 252 раз Последнее изменение Понеділок, 09 Листопад 2020 09:10
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация