UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 09 Листопад 2020 04:43

Комісією Головного управління Держпраці завершено розслідування смерті працівника шахти «Гірська»

Оцените материал
(0 голосов)

    Комісія, утворена наказом Головного управління Держпраці у Луганській області, провела спеціальне розслідування випадку смерті працівника Відокремленого підрозділу шахта «Гірська» Державного підприємства «Первомайськвугілля» під час виконання ним трудових обов’язків, який стався 18 жовтня цього року.

    Нагадаємо, що 18 жовтня 2020 року на території Відокремленого підрозділу шахта «Гірська» Державного підприємства «Первомайськвугілля» під час перебування на підземних роботах машиністу підземних установок раптово стало зле. Медична сестра підземного здоровпункту, яку викликали на місце події, констатувала смерть потерпілого.

    В ході проведення розслідування спеціальною комісією було встановлено, що смерть потерпілого настала внаслідок гострої серцевої недостатності.

    Згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, зазначений нещасний випадок визнано таким, що пов’язаний з виробництвом. Спеціальною комісією були складені акти за формою Н-1/П.

    Основна причина нещасного випадку – психофізіологічна, незадовільні фізичні дані або стан здоров’я.

Прочитано 156 раз Последнее изменение Понеділок, 09 Листопад 2020 06:39
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация