UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 06 Листопад 2020 06:53

Роботодавцям сфер транспорту та кур’єрської діяльності наголошено на необхідності неухильного дотримання законодавства про працю та протиепідемічних заходів

Оцените материал
(1 Голосовать)

    На виконання окремого доручення т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці продовжується робота з детінізації ринку праці та протидії допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Інспекторами відділу державного нагляду в хімічній промисловості проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед суб'єктів господарювання у сфері транспорту та кур’єрської діяльності щодо неприпустимості трудових відносин з найманими працівниками без офіційного оформлення.

    У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи роботодавцям наголошується на обов'язковість та необхідність неухильного дотримання вимог законодавства про працю України. У зв'язку із запровадженням посилених протиепідемічних заходів та з метою протидії поширенню захворюваності на COVID-19 відповідна робота інспекторським складом проводиться переважно дистанційно за допомогою засобів телефонного зв'язку та шляхом надсилання листів.

Прочитано 187 раз Последнее изменение П'ятница, 06 Листопад 2020 06:54
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация