UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 05 Листопад 2020 12:24

Посадова особа Головного управління Держпраці прийняла участь у відеоконференції на платформі ZOOM у Попаснянському районному центрі зайнятості

Оцените материал
(3 голосов)

05 листопада 2020 року відбулася відеоконференція на платформі ZOOM у Попаснянському районному центрі зайнятості за участю посадової особи відділу державного нагляду в сфері трудових відносин управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області.

     Під час заходу обговорювалися питання щодо дотримання вимог законодавства про працю спрямованих на детінізацію ринку праці та неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у сфері транспорту та кур’єрської діяльності.

     Статтею 24 Кодексу Законів про працю України  передбачено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Забороняється укладення трудового договору з громадянином, якому за медичним висновком запропонована робота протипоказана за станом здоров'я.

     Статтею 26 КЗпП України визначено, що при укладенні трудового договору може бути обумовлене угодою сторін випробування з метою перевірки відповідності працівника роботі, яка йому доручається. Умова про випробування повинна бути застережена в наказі (розпорядженні) про прийняття на роботу.

     Окрему увагу звернено на відповідальності за не оформлені трудові відносини з працівниками, приховування фактично відпрацьованого робочого часу та заробітної плати шляхом її виплати «в конверті», підміну фактичних трудових договорів цивільно - правовими, господарськими договорами про надання послуг/ виконання робіт для приховування найманої праці.

Прочитано 214 раз Последнее изменение Четвер, 05 Листопад 2020 12:26
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация