UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 04 Листопад 2020 08:39

За участі посадових осіб Головного управління Держпраці відбулася відеоконференція з Комунальним Підприємством «Електроавтотранс»

Оцените материал
(1 Голосовать)

     З метою виконання доручення Прем’єр-міністра України від 17 лютого 2020 року № 6698/0/1-20 посадовими особами управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області   02 листопада 2020 року відбулася відеоконференція з Комунальним підприємством Лисичанської міської ради «Електроавтотранс» (далі - КП ЛМР «Електроавтотранс»)щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

     Під час відеоконференції працівники КП ЛМР «Електроавтотранс» ознайомились з порядком укладання трудового договору.

     Статтею 24 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП України) передбачено, що трудовий договір укладається в письмовій формі. Трудовий договір оформляється наказом чи розпорядженням роботодавця, складеним, як правило, на підставі поданого працівником заяви.

     При укладенні трудового договору громадянин зобов'язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, і трудову книжку. Якщо для цієї роботи (посади) законодавчо встановлена ​​вимога щодо освіти, кваліфікації, стану здоров'я, необхідно також надання документів, що підтверджують відповідність цим вимогам. Трудовий договір не може бути укладений з громадянином, який має медичний висновок про протипоказання запропонованої роботи за станом здоров'я.

     На підставі вимог статті 29 КЗпП України до початку виконання працівником трудових обов'язків роботодавець повинен:

  • визначити робоче місце і забезпечити працівника всіма необхідними для роботи засобами;
  • ознайомити працівника з правилами внутрішнього трудового розпорядку і з положеннями колективного договору;
  • проінструктувати працівника з техніки безпеки, виробничої санітарії, гігієни праці та протипожежної охорони;
  • роз'яснити працівникові його права, обов'язки, пільги, компенсації і проінформувати під розписку про умови праці.

     Відповідно статті 22 КЗпП України не допускається необґрунтована відмова у прийомі на роботу або будь-яке пряме або непряме встановлення переваг залежно від походження, соціально-майнового стану, расово-національної приналежності, статі, мови, політично-релігійних переконань, місця проживання.

     Статтею 26 КЗпП України визначено, що при укладенні трудового договору може бути обумовлене угодою сторін випробування з метою перевірки відповідності працівника роботі, яка йому доручається. Умова про випробування повинна бути застережена в наказі (розпорядженні) про прийняття на роботу.

     Під час проведення відео конференції було наголошено на відповідальності роботодавця за порушення законодавства про працю виявлені під час інспекційного відвідування, а саме: юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі:

  • фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків - у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення, а до юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю та є платниками єдиного податку першої - третьої груп, застосовується попередження;
  • вчинення порушення, передбаченого абзацом другим цієї частини, повторно протягом двох років з дня виявлення порушення - у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення.
Прочитано 166 раз Последнее изменение Середа, 04 Листопад 2020 09:04
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация