UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 04 Листопад 2020 06:06

Луганщина: боротьба з нелегальним працевлаштуванням триває

Оцените материал
(2 голосов)

     Контроль за додержанням трудових прав працівників регіону залишається пріоритетним напрямком діяльності Головного управління Держпраці у Луганській області. До активної інспекційної компанії, спрямованої на виявлення нелегальної праці, залучені шістдесят інспекторів праці, у тому числі керівництво Головного управління.

     Всього протягом вересня і жовтня Головним управлінням проведено 37 інспекційних відвідувань, за результатами яких виявлено порушення у 24 суб’єктів господарювання. Сім суб’єктів господарювання створювали перешкоди у діяльності інспекторів праці. Встановлено порушення трудових прав стосовно 186 працівників, які працювали без належного оформлення трудових відносин. За результатами інспекційних відвідувань видано приписи та попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю, до порушників трудового законодавства застосовано фінансові санкції на загальну суму 6465 тис. грн.

     Одночасно з інспекційною кампанією інспектори Головного управління проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з підприємцями регіону щодо належного оформлення трудових відносин, порядку складання трудових договорів, відмінністю між трудовими та цивільно - правовими відносинами та інших питань щодо додержання законодавства про працю. З початку листопада особлива увага приділяється суб’єктам господарювання у сферах транспорту та надання кур’єрських послуг з огляду на високі ризики використання незадекларованої праці в цих галузях економіки.

     Головне управління Держпраці у Луганській області закликає роботодавців та працівників ставитись з відповідальністю до оформлення трудових відносин та не допускати порушень законодавства про працю!

Прочитано 244 раз Последнее изменение Середа, 04 Листопад 2020 06:09
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация