UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 29 Жовтень 2020 13:27

Посадовець Головного управління Держпраці взяв участь у нараді з питань забезпечення наповнення бюджету та погашення заборгованості з ЄСВ

Оцените материал
(1 Голосовать)

    27 жовтня 2020р. посадовець управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області взяв участь у нараді з питань забезпечення наповнення бюджету за рахунок сплати обов’язкових платежів (внесків) та погашення заборгованості з єдиного соціального внеску.

    Нарада проводилась на базі Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області за участі представників ГУ ПФУ в Луганській області, ГУ Держпраці у Луганській області, Державної податкової служби та Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України.

    В ході наради її учасники обговорили питання щодо забезпечення виконання планових показників з надходження обов’язкових платежів та частини єдиного внеску до бюджету Фонду. Також були обговорені питання щодо продовження роботи з максимального охоплення заходами стягнення боргу по обов’язкових платежах до Пенсійного фонду України, а також єдиного соціального внеску.

    Зі свого боку, посадовець Головного управління Держпраці надав інформацію про результати проведення інспекційних заходів інспекторами праці Головного управління Держпраці в рамках інспекційної кампанії щодо виявлення у суб’єктів господарювання неоформлених належним чином працівників, яка стартувала 01 вересня 2020 року на виконання окремого доручення т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці.

               

Прочитано 186 раз Последнее изменение Четвер, 29 Жовтень 2020 13:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация