Искать


 

Вівторок, 10 Травень 2016 13:34

Співробітники ГУ Держпраці у Луганській області прийняли участь у семінарі-тренінгу в м. Харкові

Оцените материал
(0 голосов)

Співробітники ГУ Держпраці у Луганській області прийняли участь у семінарі-тренінгу в м. Харкові

05 травня у м. Харкові посадові особи Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області прийняли участь у семінарі-тренінгу для державних інспекторів з питань праці Головних управлінь (Управлінь) Держпраці в областях з питань застосування постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 р. № 509 «Про затвердження Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення».

Під час проведення заходу учасники ознайомились з основними положеннями Закону України «Про запобігання корупції», процедурою накладення штрафів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 р. № 509, кваліфікацією порушень законодавства про працю, відповідальністю за них, порядком оформлення матеріалів перевірок, заходами реагування, тощо.

Захід сприяв підвищенню кваліфікації державних інспекторів з питань праці в частині оформлення матеріалів перевірок для прийняття рішення щодо накладення штрафів та реагування на порушення законодавства про працю, виявленню ризиків та викликів для державних інспекторів з питань праці, розробці заходів щодо їх запобігання та нейтралізації, оцінці зворотного зв’язку та відпрацьованої методики, напрацюванню пропозицій з метою її удосконалення.  

 

 

Прочитано 634 раз Последнее изменение Середа, 11 Травень 2016 12:19
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация