UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 21 Жовтень 2020 11:28

Інспектор праці Головного управління Держпраці взяв участь в онлайн-конференції для роботодавців м. Рубіжне

Оцените материал
(0 голосов)

    16 жовтня 2020 року в Рубіжанському міському центрі зайнятості пройшла онлайн-конференція за допомогою програми ZOOM. Інспектори праці Головного управління Держпраці у Луганській області спільно зі спеціалістами центру зайнятості та представниками ДПС в Луганській області продовжують інформувати роботодавців про легалізацію трудових відносин та відповідальності за порушення чинного законодавства.

    В ході заходу роботодавці, які приєдналися до підключення, були поінформовані про загальні положення трудового законодавства. Обговорені питання про особливості трудових договорів, про важливості легалізації трудових відносин, сплати єдиного внеску в громадський соціальний захист.

    Так, звернено увагу, що згідно статті 21 Кодексу законів про працю України (далі – КЗПП) угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін - є трудовим договором.

    За фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення, а до юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю та є платниками єдиного податку першої - третьої груп, застосовується попередження.

    Недопущення до проведення заходу контролю з питань допуску працівників до роботи без належного оформлення трудових відносин, створення перешкод у проведенні заходу - у шістнадцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення.

Прочитано 204 раз Последнее изменение Середа, 21 Жовтень 2020 11:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация