UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 20 Жовтень 2020 07:51

Фахівці Головного управління Держпраці розпочали розгляд розвитку гірничих робіт за 9 місяців 2020 року по шахтам АТ «Лисичанськвугілля»

Оцените материал
(2 голосов)

    З 20 жовтня 2020 року відповідно до плану роботи управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області розпочався розгляд підсумків виконання програми розвитку гірничих робіт за 9 місяців 2020 року по піднаглядним шахтам АТ «Лисичанськвугілля», а також розгляд проєктів планів розвитку гірничих робіт на 2021 рік.

    На розгляд запрошені генеральні та технічні директори АТ «Лисичанськвугілля», заступники генеральних директорів з охорони праці, директори шахт, фахівці і головні спеціалісти об’єднань та шахт.

    При розгляді звітів за 9 місяців 2020 року приділяється увага виконанню графіків та заходів щодо приведення умов праці до нормативних вимог.

    При розгляді проєктів планів розвитку гірничих робіт на 2021 рік звертається увага на відповідність розробленої програми проектам будівництва та реконструкції шахт і вимогам нормативно-правових актів з охорони праці та охорони надр.

    За результатами розгляду в управлінні гірничого нагляду буде складено відповідний протокол та направлено генеральному директору АТ «Лисичанськвугілля» для вжиття заходів по усуненню виявлених недоліків для забезпечення безпечних умов праці на піднаглядних шахтах.

Прочитано 192 раз Последнее изменение Вівторок, 20 Жовтень 2020 07:52
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация