UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 12 Жовтень 2020 11:15

В рамках інспекційної кампанії інспекторами Головного управління Держпраці виявлено 44 працівника, які працювали нелегально

Оцените материал
(2 голосов)

    З 01 вересня поточного року інспекторами праці Головного управління Держпраці у Луганській області проводиться інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених працівників.

    Так, за період компанії інспектори праці провели низку заходів, за результатами яких виявлено 44 працівника, які фактично допущені до роботи без належного оформлених трудових договорів. На роботодавців накладено фінансових санкцій на загальну суму 840 тис грн., в тому числі, за створення перешкоджань проведенню діяльності інспектору праці (не допусків до проведення інспекційних відвідувань), сума штрафних санкцій за це складає 240 тис. грн.

    Наразі інспекційна кампанія триває. В першу чергу заходи контролю будуть проведені у тих роботодавців, які мають високі ризики використання найманої праці без укладення трудових договорів. Виявлення таких роботодавців здійснюється шляхом аналізу інформації, отриманої під час проведення інформаційної роботи та наявної інформації у різних органів державної влади та місцевого самоврядування.

    Головне управління Держпраці у Луганській області в котре закликає роботодавців та працівників дотримуватися чинного законодавства про працю та оформлювати трудові відносини належним чином!

Прочитано 367 раз Последнее изменение Понеділок, 12 Жовтень 2020 11:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация