UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 01 Жовтень 2020 12:16

За участі заступника начальника Головного управління Держпраці відбулось засідання регіональної комісії щодо пожеж на території Луганської області

Оцените материал
(1 Голосовать)

    01 жовтня заступник начальника Головного управління Держпраці у Луганській області Денис Рисухін прийняв участь у засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулась під головуванням Голови Луганської обласної державної адміністрації Сергія Гайдая.

    В ході засідання учасники обговорили низку питань щодо надзвичайної події, що виникла 30 вересня внаслідок пожеж лісових масивів на території Луганської області. Комісією попередньо класифіковано цю подію як надзвичайну ситуацію регіонального рівня, природного характеру з загрозою поширення та набуття ознак надзвичайної ситуації державного рівня.

    Під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Голова облдержадміністрації повідомив, що до гасіння пожеж залучено 1229 осіб та 204 одиниці техніки. Загинули п’ять осіб (чотири цивільних, один працівник лісгоспу). Госпіталізовано 10 через отруєння чадним газом та термічні опіки. Евакуйовано 120 осіб. Загалом вогнем пошкоджено орієнтовно 250 будівель.

    Нагадаємо, що вчора на території Луганської області було зафіксовано 146 пожеж в природних екосистемах (ліквідовано 82 пожежі, продовжується гасіння 64), які внаслідок надзвичайно складних погодних умов (вітер з ураганними поривами до 25 м/с, тривалий засушливий період) швидко розповсюджувалися на значну площу.

    Найбільш складна обстановка склалася вздовж лінії розмежування від Станиці-Луганської до Сєвєродонецька, де лісові пожежі набули загрозливого характеру для 22 населених пунктів.

Прочитано 270 раз Последнее изменение Четвер, 01 Жовтень 2020 12:38
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация