UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 01 Жовтень 2020 05:29

Фахівці Головного управління Держпраці завершили розслідування випадку смерті працівника ДП «Конярство України»

Оцените материал
(0 голосов)

    Комісія, утворена наказом Головного управління Держпраці у Луганській області, провела спеціальне розслідування випадку смерті працівника Філії «Деркульський кінний завод №63» Державного підприємства «Конярство України» під час виконання ним трудових обов’язків, який стався 07 серпня цього року.

    Нагадуємо, що вранці 07 серпня 2020 року в с. Новодеркул Біловодського району на території Філії «Деркульський кінний завод №63» Державного підприємства «Конярство України» на робочому місці було знайдено нічного коняра без ознак життя.

    За результатами розслідування спеціальною комісією було встановлено, що смерть потерпілої настала внаслідок хронічної хвороби серця.

    Згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, зазначений нещасний випадок визнано таким, що не пов’язаний з виробництвом. Спеціальною комісією були складені акти за формою Н-1/НП.

    Основна причина нещасного випадку – психофізіологічна, незадовільні фізичні дані або стан здоров’я. Спеціальною комісією були розроблені заходи щодо запобігання подібним нещасним випадкам у майбутньому.

Прочитано 286 раз Последнее изменение Четвер, 01 Жовтень 2020 05:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация