UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 30 Вересень 2020 11:39

Триває робота з проведення інспекційних та інформаційно-роз’яснювальних заходів з суб’єктами господарювання області

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області протягом тижня проведено два інспекційних відвідування на п’яти об’єктах суб’єкта господарювання, які використовують найману працю. В ході відвідувань на одному з об’єктів суб’єкта господарювання виявлено одного незадекларованого працівника, який виконував роботи по домовленості без відповідного оформлення трудових відносин.

    Також за зазначений період інспекторами відділу проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу щодо недопустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин на 18 об’єктах, де використовується наймана праця. На виконання окремого доручення т.в.о. Голови Держпраці від 11.08.2020 №302/1/3.3-20 з урахуванням вимог КМУ від 20.08.2020року №392 «Про встановлено карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», протягом тижня проведено 110 інформаційних відвідувань по запобіганню поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

    В подальшому подовжена робота щодо виявлення прихованих трудових відносин з боку роботодавців, а також проведення превентивних заходів, направлених на поліпшення умов праці, дотримання вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

Прочитано 280 раз Последнее изменение Середа, 30 Вересень 2020 11:41
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация