UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 30 Вересень 2020 08:22

Головне управління Держпраці інформує щодо переліку документів, необхідних для проходження періодичних медоглядів робітниками підприємств згідно наказу МОЗ України від 21.05.2007 № 246

Оцените материал
(1 Голосовать)
  1. Роботодавець щорічно за заявкою до Головного управління Держпраці у Луганській області, за участю представника первинної профспілкової організації або уповноваженої працівниками   особи,   визначає   категорії   працівників,   які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду та до 1 грудня   складають Акт визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду за формою, зазначеною у додатку 1.
  1. Роботодавець організовує лабораторні дослідження   умов   праці   з визначенням   шкідливих   та   небезпечних   факторів виробничого середовища і трудового процесу на конкретних робочих місцях працівників   відповідно до гігієнічної класифікації праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості і напруженості трудового процесу з метою визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним)   медичному огляду і подає ці дані відповідній органу Держпраці.
  1. На підставі Акта визначення категорій працівників, які підлягають   попередньому   (періодичним)   медичному   огляду, роботодавець   складає протягом місяця у чотирьох примірниках поіменні списки працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам за формою, зазначеною у додатку 2 на паперовому та електронному носіях, узгоджує їх в Головному управлінні Держпраці у Луганській області. Один примірник списку залишається на підприємстві (у відповідальної за організацію медогляду посадової особи), другий – надсилається   до   лікувально-профілактичного закладу (далі – ЛПЗ),   третій   -   до Головного управління Держпраці у Луганській області, четвертий - до робочого органу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України (далі – Фонд).
  1. Роботодавець погоджує план-графік проведення медичних оглядів ЛПЗ з Головним управлінням Держпраці у Луганській області.
  1. За результатами періодичних медичних оглядів (протягом місяця після їх закінчення) Комісія оформляє Заключний акт за результатами періодичного медичного огляду працівників (далі - Заключний акт) за формою, зазначеною у додатку 9, який складається у шести примірниках - один примірник залишається в ЛПЗ, що проводив   медогляд,   інші надаються роботодавцю, представнику профспілкової організації або вповноваженій працівниками особі, профпатологу, Головному управлінню Держпраці у Луганській області,
    робочому органу виконавчої дирекції Фонду.
Прочитано 308 раз Последнее изменение Середа, 30 Вересень 2020 08:24
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация