UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 30 Вересень 2020 05:35

Фахівці Головного управління Держпраці завершили розслідування випадку смерті працівника шахти ім. Мельникова

Оцените материал
(0 голосов)

    Комісія, утворена наказом Головного управління Держпраці у Луганській області, провела спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався  з працівником Відокремленого підрозділу «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» Акціонерного товариства «Лисичанськвугілля».

    05 вересня 2020 року в м. Лисичанську у Відокремленому підрозділі «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» Акціонерного товариства «Лисичанськвугілля» під час огляду електрообладнання підстанції електрослюсар підземний отримав опіки електрострумом тулубу та кінцівок. Постраждалий був доставлений у реанімаційне відділення КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня», де він помер 06 вересня 2020 року.

    За результатами розслідування спеціальна комісія дійшла висновку, що зазначений нещасний випадок згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, визнано таким, що пов’язаний з виробництвом, складено акт за формою Н-1/П.

    Основна причина нещасного випадку – організаційна, а саме: порушення технологічного процесу – неузгоджене виконання робіт у моторному відсіку пересувної трансформаторної підстанції та без зняття напруги з високої сторони та високовольтної комірки.

    Спеціальною комісією розроблені заходи щодо запобігання подібним нещасним випадкам у майбутньому.

    У відповідності до статі 6 Закону «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» була проведена позапланова перевірка та притягнуто до відповідальності двох посадових осіб підприємства.

Прочитано 255 раз Последнее изменение Середа, 30 Вересень 2020 05:37
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация