UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 29 Вересень 2020 11:16

В Головному управлінні Держпраці розпочато розслідування нещасного випадку з медичною сестрою Біловодської багатопрофільної лікарні

Оцените материал
(0 голосов)

    У Головному управлінні Держпраці у Луганській області створена спеціальна комісія та розпочато розслідування гострого професійного захворювання - випадку інфікування на гостру респіраторну хворобу COVID – 19, спричинену короновірусом SARS-CoV-2, що призвело к випадку смерті, який стався 23 вересня 2020 року о 04 год. 00 хв. з молодшою медичною сестрою у Комунальному некомерційному підприємстві «Біловодська багатопрофільна лікарня» Біловодської селищної ради.

    Згідно повідомлення, потерпіла була госпіталізована 19 вересня 2020 року з діагнозом  не госпіталізована двобічна полісегментарна пневмонія в КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня». 22 вересня 2020 року   Державна установа «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» встановила діагноз COVID -19. 23 вересня 2020 року молодша медична сестра померла у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня». Обставини та причини гострого професійного захворювання - випадку інфікування на гостру респіраторну хворобу COVID – 19, з’ясовуються.

Прочитано 326 раз Последнее изменение Вівторок, 29 Вересень 2020 11:18
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация