Искать


 

П'ятница, 06 Травень 2016 12:15

Наприкінці квітня фахівці ГУ Держпраці провели ряд превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Наприкінці квітня фахівці ГУ Держпраці провели ряд превентивних заходів на підприємствах області

    Протягом останнього тижня квітня фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів щодо охорони парці на підприємствах області.
Відділом державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні ГУ Держпраці були проведені наступні превентивні заходи.
     Проведено дев’ять нарад:
25 квітня нарада, присвячена Всесвітньому дню охорони праці на тему: «Стрес на робочому місці: колективний виклик» у ТОВ «Машремприбор»   (м. Сєвєродонецьк).
26 квітня наради, присвячені Всесвітньому дню охорони праці на тему: «Стрес на робочому місці: колективний виклик» у ПрАТ «СНВО «Імпульс» (м. Сєвєродонецьк), Луганська філія ДП «Регіональні електричні мережі» (м. Лисичанськ) і ТОВ «Листрансмаш» (м. Лисичанськ).
26 квітня наради на теми «Дотримання правил безпеки під час виконання металообробних (штампувальних) робіт» і «Умови безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання» у ТОВ «ЛАТЕСТ» (м.Сєвєродонецьк).
27 квітня наради на теми: «Утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних майданчиків, наявності перильного огородження», «Організація безпечного виконання робіт на висоті», «Стрес на робочому місці: колективний виклик». Заходи відбулись у ПП «Екватор» (м. Рубіжне) та ТОВ «Архимпром» (м. Сєвєродонецьк).
29 квітня наради на теми «Утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних майданчиків, наявності перильного огородження» і «Організація безпечного виконання робіт на висоті» у НП «Теплобуд»  (м. Лисичанськ).
     Надано п’ять консультацій:
25 квітня для ТОВ «Норд Втормет» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Права на охорону праці під час укладання трудового договору», для ТОВ «Машремприбор» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Небезпечна експлуатація обладнання» і для ЛПГПЛ-2 (м. Лисичанськ) на тему: «Управління охороною праці та обов`язки роботодавця».
27 квітня для Центральної міської лікарні (м. Рубіжне) на тему: «Оформлення протоколу з перевірки знань з електробезпеки» та для ТОВ «Айдар Милам» (смт. Новоайдар) на тему: «З питань охорони праці під час роботи з інструментом».

   26 квітня інспектор відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами за зверненням ВП «Луганська теплова електрична станція» ТОВ «ДТЕК Східенерго» прийняв участь у роботі комісії з перевірки знань охорони праці за такими темами «Правила будови та безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів», «Правила охорони праці при роботі з інструментом та пристроями», «Правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт». Знання перевірялись у працівників підприємства, які пройшли практичне навчання з курсу спеціальності «Стропальник» у навчально-виробничому центрі ТОВ «ДТЕК Східенерго», та виконують роботи підвищеної небезпеки. Іспит проводився в м. Щастя у «ДТЕК Луганська ТЕС». Усі працівники показали добрі знання нормативних актів з охорони праці та здали іспит.


    29 квітня інспекторами відділу державного нагляду в хімічній промисловості була проведена лекція на тему «Безпека праці в галузі» для співробітників відділу діагностики та контроля ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот». Під час проведення лекції зі слухачами було розглянуто характерні випадки порушень вимог правил, порядок допуску працівників до виконання робіт, перелік документів, які повинні оформлюватись перед початком робіт, створення безпечних умов праці та інші вимоги.

   На цьому ж тижні фахівці Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці прийняли участь у проведені навчання та перевірці знань у інженерно-технічних працівників відокремлених підрозділів ДП «Первомайськвугілля», що проводиться один раз на 3 роки за Типовим тематичним планом та програмою навчання з питань охорони праці посадових осіб.

 

Прочитано 679 раз Последнее изменение П'ятница, 06 Травень 2016 12:33
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация