UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 28 Вересень 2020 06:58

До уваги виробників, розповсюджувачів та користувачів засобів індивідуального захисту

Оцените материал
(1 Голосовать)

     Головне управління Держпраці у Луганській області повідомляє що, постановою Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 р. № 748 внесено зміни до пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 771 “Про затвердження Технічного регламенту засобів індивідуального захисту” (далі – ПКМУ № 771), а саме – змінено дату набрання чинності ПКМУ № 771 на 30 серпня 2021 року. Тобто набрання чинності новим Технічним регламентом засобів індивідуального захисту відтерміновано на 1 рік.

     Таким чином, до 30 серпня 2021 року продовжує свою дію Технічний регламент засобів індивідуального захисту, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2008 N 761 (далі – Технічний регламент).

     Нагадуємо, що на час дії пункту 71 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України та пункту 9-6 розділу XXI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України введення в обіг засобів індивідуального захисту, включених до переліку товарів (у тому числі лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання), необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, які звільняються від сплати ввізного мита та операції з ввезення яких на митну територію України та/або операції з постачання яких на митній території України звільняються від оподаткування податком на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. N 224, дозволяється:

  • якщо вони відповідають вимогам Технічного регламенту; або на підставі повідомлення Державної служби з питань праці про введення в обіг окремих засобів індивідуального захисту, стосовно яких не виконані вимоги технічних регламентів, але використання яких необхідне в інтересах охорони здоров’я.

     При цьому дія Технічного регламенту не поширюється на засоби індивідуального захисту, на які видано таке повідомлення Державною службою з питань праці.

     З метою зменшення ризиків від користування неякісними або небезпечними засобами індивідуального захисту, рекомендуємо здійснювати придбання таких засобів виключно у суб’єктів господарювання, які виробляють та/або реалізують продукцію відповідно до вимог законодавства.

     За додатковими роз’ясненнями з питань державного ринкового нагляду можна звертатись до Інформаційно-консультаційного пункту з питань дозвільної системи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області за адресою: вул. Малиновського, 1А, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93100, або за телефоном (06451) 7-37-49.

Прочитано 271 раз Последнее изменение Понеділок, 28 Вересень 2020 07:01
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация