UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 25 Вересень 2020 10:27

В Головному управлінні Держпраці завершено розслідування групового нещасного випадку

Оцените материал
(0 голосов)

    Комісія, утворена наказом Головного управління Держпраці у Луганській області, провела спеціальне розслідування групового нещасного випадку, що стався 03 вересня 2020 року з працівниками Товариства з обмеженою відповідальністю «Об’єднане господарство залізничного транспорту».

    Причиною настання нещасного випадку стала невірно організована маневрова робота начальником зміни (направлення залізничного транспорту назустріч один одному по одній колії), та внаслідок чого в кривій ділянці колії сталося зіткнення незнімної дрезини з платформою, рухомої тепловозом. В результаті зіткнення два працівника підприємства отримали легкі травми.

    За результатами розслідування спеціальна комісія дійшла висновку, що зазначений нещасний випадок згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, визнано таким, що пов’язаний з виробництвом.

    Спеціальною комісією були запропоновані підприємству заходи щодо запобігання подібним нещасним випадкам у подальшому. Наказом по підприємству особу, яка порушила нормативно-правові акти та дії якої привели до настання нещасного випадку, переведено на іншу посаду.

Прочитано 244 раз Последнее изменение П'ятница, 25 Вересень 2020 10:29
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация