UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 24 Вересень 2020 12:03

Фахівці Головного управління Держпраці продовжують проведення роз’яснювальних та інспекційних заходів

Оцените материал
(1 Голосовать)
    Працівниками відділу державного нагляду в газовому комплексі управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області здійснюється інформаційні відвідування суб’єктів господарювання, під час яких трудовим колективам наголошується на:
  • неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин на підприємствах, установах, організаціях та на суб’єктах господарювання у сферах оптової та роздрібної торгівлі, будівництва, транспорту та ін. (проведено 8 безпосередніх візитів з метою інформування); 
  • заходах з попередження та профілактики захисту працівників суб’єктів господарювання від гострої респіраторної хвороби COVID-19 (проведено 55 заходів); 
  • найбільш ефективних способах дотримання законодавства про охорону праці, у тому числі на піднаглядних відділу підприємствах та об’єктах, які експлуатують газовикористовуюче обладнання.
   Також проводяться два інспекційні відвідування у м. Кремінна та у смт. Біловодськ, спрямовані на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», відповідно до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю» (із змінами та доповненнями, внесеними постановами Кабінету міністрів України від 04 грудня 2019 року № 1132 та від 08 липня 2020 року № 617).
    Крім того, представниками відділу прийнято участь у перевірці знань працівників загальних вимог охорони праці, Правил безпеки систем газопостачання (НПАОП 0.00-1.76-15) та інших НПАОП, діючих у галузях нагляду, у 24 працівників підприємств.
Прочитано 238 раз Последнее изменение Четвер, 24 Вересень 2020 12:05
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация