UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 21 Вересень 2020 05:26

Фахівцями Головного управління Держпраці завершено розслідування нещасного випадку у ТОВ «Сєвєродонецьк А-ПЛАСТ»

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Комісія, утворена наказом Головного управління Держпраці у Луганській області, провела спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками, який стався з працівником Товариства з обмеженою відповідальністю «Сєвєродонецьк А-ПЛАСТ».

    Нагадуємо, що 18 серпня 2020 року в м. Сєвєродонецьк на території Товариства з обмеженою відповідальністю «Сєвєродонецьк А-ПЛАСТ» під час виконання робіт на інжекційно-ливарній машині ливарник пластмас отримав травму верхньої кінцівки.

    За результатами розслідування спеціальна комісія дійшла висновку, що зазначений нещасний випадок згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, визнано таким, що пов’язаний з виробництвом. На потерпілого складено акт за формою Н-1/П.

    Основна причина нещасного випадку – технічна, незадовільний технічний стан засобів виробництва. Супутні причини – організаційні:

  • неякісне розроблення, недосконалість інструкцій з охорони праці або їх відсутність;
  • недоліки під час навчання безпечному виконанню робіт;
  • невиконання посадових обов’язків.

    Порушено статті 13, 14 та 18 Закону України «Про охорону праці», вимоги Правил охорони праці на підприємствах з виробництва пластмасових виробів, Вимог безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками, Положення про розробку інструкцій з охорони праці, Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці.

    Спеціальною комісією були встановлені особи, які допустили порушення вимог законодавства з охорони праці, розроблені заходи щодо запобігання подібним нещасним випадкам у майбутньому.

Прочитано 202 раз Последнее изменение Понеділок, 21 Вересень 2020 05:29
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация