UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 16 Вересень 2020 04:47

Головне управління Держпраці інформує: суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»

Оцените материал
(0 голосов)

    Відповідно ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон), у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме:

  • отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (сума 50 ПМ на 1.01.2020 складає: 105100 грн.), зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку зобов’язаний повідомити про це Національне агентство.

    Зазначена інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

    Положення частини другої цієї статті застосовуються до суб’єктів декларування, які є службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також суб’єктів декларування, які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків, відповідно до статті 50 цього Закону.

    Примітка. Під службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, в статті 50 цього Закону розуміються: «…особи, посади яких належать до посад державної служби категорії "А" або "Б"…».

Прочитано 222 раз Последнее изменение Вівторок, 15 Вересень 2020 19:50
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация