UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 15 Вересень 2020 10:36

Фахівці ГУ Держпраці у Луганській області продовжують проводити моніторинг стану охорони праці на виробничих об’єктах вугільної промисловості

Оцените материал
(1 Голосовать)

     Працівники Управління гірничого нагляду спільно з фахівцями Державного підприємства «Первомайськвугілля» в умовах загальнонаціонального карантину продовжують проводити моніторинги стану охорони праці на виробничих об’єктах відокремлених підрозділів ДП «Первомайськвугілля».

     В ході проведення превентивних заходів підіймаються питання щодо укомплектування штату дільниць інженерно-технічними працівниками, забезпеченості засобами протипожежного захисту, дотримання графіку планово попереджувальних ремонтів електротехнічного обладнання.

     Також окрема увага приділяється перевірці виконання заходів боротьби з вугільним пилом на виїмкових дільницях, в підготовчих виробках та виробках оснащених стрічковими конвеєрами.

     Одним з питань, на яке звертається увага керівників є своєчасна та якісна розробка проєктної технічної документації.

     За результатами проведених заходів керівництву відокремлених підрозділів пропонується усунути виявлені недоліки, що своєчасно вплине на безпеку при виконанні робіт підвищеної небезпеки.

Прочитано 251 раз Последнее изменение Вівторок, 15 Вересень 2020 10:39
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация