UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 14 Вересень 2020 07:29

Інспекторський склад Головного управління Держпраці нагадує аграріям деякі положення «Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві»

Оцените материал
(0 голосов)

     Наразі в агроформуваннях Луганщини розпочався один з найвідповідальніших періодів польових робіт - збирання основної технічної культури в Україні – соняшнику, кукурудзи та зерна.

     Інспекторський склад відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області саме зараз вкотре нагадує аграріям деякі положення НПАОП 01.0-1.02-18 «Правила охорони праці у сільськогосподарському виробництві», затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України від 29.08.2018 № 1240, що стосуються збиральних робіт у полі.

  1. Під час роботи в полі та пересування дорогами на зернозбиральному комбайні дозволено перебувати лише комбайнеру та помічнику комбайнера.
  2. Запасні ножі збиральних машин треба зберігати у дерев’яних чохлах у польовому стані.
  3. Перебувати на сільськогосподарській техніці, а також на полі, де проводяться роботи, людям, які не беруть участі у виконанні технологічного процесу, заборонено.
  4. Не дозволяється перебування працівників у кузові автомашини або тракторного причепа під час заповнення їх технологічним продуктом, а також під час транспортування продукту до місця складування.
  5. Комбайни мають бути забезпечені дерев’яними лопатами для проштовхування злежаного зерна у бункерах до вивантажувального шнека.
  6. Збиральні машини мають бути забезпечені дерев’яними підкладками для встановлення домкрата та башмаками під колеса.
  7. Під час пересування вивантажувальні шнеки та інші робочі органи збиральних машин мають бути переведені в транспортне положення. Переміщення сільськогосподарської техніки дорогами здійснюється відповідно до вимог Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року № 1306 (далі - Правила дорожнього руху).
  8. Відпочинок працівників у полі дозволено тільки в спеціально відведених місцях, які обладнуються добре помітними віхами вдень і освітленими ліхтарями в темний період доби. Не дозволено відпочивати під машинами, в кабіні машини під час роботи двигуна, серед поля, у копицях тощо.
Прочитано 178 раз Последнее изменение Понеділок, 14 Вересень 2020 07:32
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация