UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 11 Вересень 2020 16:09

За участю заступника начальника Головного управління Держпраці відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат

Оцените материал
(0 голосов)

    09 вересня у приміщенні Луганської обласної державної адміністрації за участю заступника начальника Головного управління Держпраці у Луганській області Дениса Рисухіна відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

    Участь у засіданні також взяли представники Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області, Головного управління Державної податкової служби у Луганській області, Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції та Федерації профспілок Луганської області.

    В ході порядку денного члени комісії розглянули питання погашення заборгованості із сплати єдиного внеску та страхових внесків до Пенсійного фонду України підприємствами-боржниками області. За результатами обговорення зазначеного питання було узгоджено взаємодію між органами державної влади для поліпшення ситуації із вищевказаних заборгованостей.

Прочитано 179 раз Последнее изменение П'ятница, 11 Вересень 2020 16:12
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация