UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 08 Вересень 2020 11:55

Звертаємо увагу працівників сільськогосподарського виробництва на вимоги безпеки під час обробітку ґрунту, сівби, садіння і догляду за посівами

Оцените материал
(0 голосов)

    Сільськогосподарські підприємства Луганщини приступили до основного обробітку ґрунту та проведення сівби озимих культур. Тож, фахівці відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області звертають увагу керівників та працівників суб’єктів господарювання агропромислового комплексу на положення НПАОП 01.0-1.02-18 «Правила охорони праці у сільськогосподарському виробництві», затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України від 29.08.2018 № 1240.

    Цими Правилами встановлено наступні вимоги безпеки під час обробітку ґрунту, сівби, садіння і догляду за посівами:

  1. Роботи, пов’язані з підготовкою мінеральних добрив до внесення у ґрунт, треба здійснювати за допомогою механізмів, оснащених пристроями для зниження пилоутворення. Працівники мають використовувати відповідний спецодяг, спецвзуття та засоби індивідуального захисту органів дихання та зору.
  1. Не дозволяється готувати розчини пестицидів безпосередньо в полі без засобів механізації.
  2. Працівникам не дозволяється перебувати у зоні можливого руху маркерів або навісних машин під час розвертання машинно-тракторних агрегатів.
  3. Під час руху агрегату не допускається одночасне обслуговування одним працівником двох або більше сівалок.
  4. Завантаження сівалок і садильних машин насінням, садильним матеріалом та добривами має бути механізованим. Ручне завантаження дозволяється лише за умови зупинення посівного або садильного агрегату та вимкнення двигуна трактора.
  1. Заміну, очищення і регулювання робочих органів навісних машин і знарядь, які підняті, потрібно проводити тільки спеціальними чистками в рукавицях із зупиненим, загальмованим агрегатом та вимкнутим двигуном і вжиттям заходів, що запобігають їх самовільному опусканню.
  2. Працівникам заборонено підніматися на або спускатися з машин під час їх руху.
  3. Не дозволяється сівачам працювати на навісних сівалках.

Прочитано 180 раз Последнее изменение Вівторок, 08 Вересень 2020 11:58
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация