UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 07 Вересень 2020 10:45

Увага! Внесено зміни до Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічний транспортних засобів

Оцените материал
(1 Голосовать)

    08 липня 2020 року прийнято постанову № 617 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», яка набрала чинність 23.07.2020 року.

    Зазначеною постановою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України №8 від 06.01.2010 «Про затвердження Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів» (Далі – Порядок), зокрема.

    Згідно п.10 Порядку реєстрація технологічного транспортного засобу здійснюється на підставі письмової заяви власника за зразком згідно з додатками 1 і 2 (зі змінами), до якої додаються:

  • засвідчені в установленому порядку копії документів, що підтверджують право володіння, користування і розпорядження технологічним транспортним засобом;
  • декларація про відповідність, оформлена виробником або його уповноваженим представником, - для технологічних транспортних засобів, на які поширюється дія Технічного регламенту безпеки машин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 р. № 62, та які реєструються вперше.

    До заяви додається також акт технічного огляду (технічний огляд технологічних транспортних засобів проводиться експертними організаціями, які мають підтверджену компетенцію для провадження інспекційної діяльності як третя сторона відповідно до законодавства (далі — експертні організації) — абзац другий п. 9 Порядку).

   Відповідно до п.18 Порядку на зареєстрований (перереєстрований) технологічний транспортний засіб територіальний орган Держпраці через центр надання адміністративних послуг видає свідоцтво про реєстрацію встановленого зразка та присвоює номерний знак. Свідоцтво про реєстрацію має необмежений строк дії.

    Купівля присвоєних під час реєстрації (перереєстрації) номерних знаків на технологічні транспортні засоби здійснюється їх власниками у суб’єктів господарювання, які їх виготовляють.

    За додатковою інформацією щодо оформлення документів можна звертатись до відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області за адресою: вул. Малиновського, 1А, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93100, за телефоном (06451) 7-37-49 або писати на електрону скриньку Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Прочитано 177 раз Последнее изменение Понеділок, 07 Вересень 2020 10:47
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация