UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 07 Вересень 2020 08:02

Фахівці Головного управління Держпраці продовжують інформаційну та профілактичну роботу

Оцените материал
(0 голосов)

     В умовах дії карантину відділ державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області продовжує надавати вичерпну інформацію щодо попередження та профілактики захисту працівників та суб’єктів господарювання від гострої респіраторної хвороби COVID-19. Також надаються консультації з охорони праці та особливу увагу було присвячено на необхідності впорядкування трудових відносин з працівниками відповідно до норм чинного законодавства про працю.

     Так на виконання окремого доручення Голови Держпраці Д-203/1/3.5-20 від 23.06.2020 посадовими особами відділу було здійснено 150 інформаційних відвідувань суб`єктів господарювання з метою забезпечення безпечних умов праці з урахуванням протиепідемічних заходів.

     Також на виконання доручення Голови Держпраці Д-189/1/4.41-20 від 09.06.2020 посадовими особами відділу було здійснено 15 інформаційних відвідувань суб`єктів господарювання з метою неприпустимістю допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

     Одночасно з інформаційними відвідуваннями сумісно з інспекторами відділу державного нагляду у сфері трудових відносин проводиться 3 інспекційних відвідування в частині додержання законодавства про працю.

Прочитано 222 раз Последнее изменение Понеділок, 07 Вересень 2020 08:05
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация