UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 04 Вересень 2020 11:53

У студії «Українського радіо Пульс» за участі фахівців Головного управління Держпраці обговорено шляхи усунення тіньової зайнятості

Оцените материал
(4 голосов)

     На «Українському радіо Пульс» відбувся радіо ефір, присвячений шляхам усунення тіньової зайнятості. Разом із ведучим радіо фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області обговорили питання щодо боротьби із нелегальною зайнятістю населення регіону.

     В ході обговорення зазначеної теми фахівці Головного управління звернули увагу роботодавців Луганської області, що з 01 вересня 2020 року посилюється інспекційна кампанія щодо виявлення у суб’єктів господарювання неоформлених належним чином працівників . Роботодавцям було наголошено на необхідності впорядкування трудових відносин з працівниками відповідно до норм чинного законодавства про працю.

2

     Також фахівці Головного управління нагадали радіослухачам про відповідальність за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків.

     Звернуто увагу слухачів передачі і на те, що недопущення до проведення заходу контролю з питань допуску працівників до роботи без належного оформлення трудових відносин, створення перешкод у проведенні заходу - у шістнадцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення.

Прочитано 255 раз Последнее изменение П'ятница, 04 Вересень 2020 12:03
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация