Искать


 

П'ятница, 29 Квітень 2016 08:32

У квітні фахівці ГУ Держпраці продовжили активну роботу з превентивних заходів

Оцените материал
(0 голосов)

У квітні фахівці ГУ Держпраці продовжили активну роботу з превентивних заходів

    Протягом квітня фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області. Зокрема, проведено наступні заходи:
    04 квітня надано консультацію працівникам ТОВ НКП «Технотрейд» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій» і працівникам ЛТЦ Соціальне обслуговування у м. Лисичанську на тему: «Управління охороною праці та обов'язки роботодавця».
     05 квітня проведено нараду  щодо утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних майданчиків, наявності перильного огородження та організації безпечного виконання робіт на висоті у ТОВ ВБФ «Профіль».
     05 квітня надано консультацію працівникам  КП «Лисичанськтепломережа» на тему: «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті».
     06 квітня проведено  нараду у Луганській філії ДП «Регіональні електричні мережі» щодо безпечного виконання суб’єктами господарювання робіт на комутаційних апаратах в електромережах напругою понад 1000 В.
     06 квітня надано консультацію працівникам ТОВ "АЙДАР МИЛАМ"  (смт.Новоайдар) на тему: «Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій».
    07 квітня проведено дві наради  щодо утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних майданчиків, наявності перильного огородження та організації безпечного виконання робіт на висоті у ТОВ НВП «РОКБА» (м.Рубіжне) та ТОВ «ЛАТЕСТ» (м. Сєвєродонецьк).
    07 квітня надано консультацію працівникам ТОВ НВП "РОКБА"  (м.Рубіжне) на тему: «Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій».
    12 квітня проведено нараду щодо безпечного виконання суб’єктами господарювання робіт на комутаційних апаратах в електромережах напругою понад 1000 В у ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ».
     12 квітня проведено  нараду,  присвячену Всесвітньому дню охорони праці на тему: «Стрес на робочому місці: колективний виклик» у ТОВ ВБФ «Профіль».
     12 квітня надано консультацію працівникам ПрАТ СНВО «Імпульс» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Організація та виконання робіт на висоті», працівникам ТОВ «Рубіжанський краситель» (м.Рубіжне) на тему: «Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій» і працівникам  ТОВ "АЙДАР МИЛАМ" (смт.Новоайдар) на тему: «Перевірки знань з питань охорони праці (електробезпека)».
    13 квітня надано консультацію працівникам ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» на тему: «Організація проведення інструктажів з питань охорони праці».
    14 квітня проведено нараду у ТОВ «Великий шовковий шлях» щодо безпечного виконання суб’єктами господарювання робіт на комутаційних апаратах в електромережах напругою понад 1000 В.  
     14 та 15 квітня проведено нараду, присвячену Всесвітньому дню охорони праці на тему: «Стрес на робочому місці: колективний виклик» і щодо утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних майданчиків, наявності перильного огородження та організації безпечного виконання робіт на висоті у НДПІ «Водоочисні технології».

     14 квітня надано консультацію працівникам ТОВ «Великий шовковий шлях» і для ДП «Регіональні електричні мережі» (м.Лисичанськ) на тему: «Організація та виконання робіт на висоті» та для ТОВ «Укр-сплав» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Розслідування та ведення обліку нещасних випадків».
     15 квітня проведено нараду  у ПрАТ СНВО «Імпульс» щодо безпечного виконання суб’єктами господарювання робіт на комутаційних апаратах в електромережах напругою понад 1000 В.
   15 квітня надано консультацію працівникам ДП «Сєвєродонецький авторемзавод» на тему: «Організація та виконання робіт на висоті».
    15 квітня за зверненням Компанії Новопсковське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів філії «УПРАВЛІННЯ «ДОНБАСТРАНСГАЗ» ДК «УКРТРАНСГАЗ»  прийнято участь у роботі комісії з перевірки знань з охорони праці (електробезпека) у працівників в смт. Новопсков.
    18 квітня надано консультацію працівникам ТОВ «Вест Лайн»   (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Оформлення протоколу з перевірки знань з електробезпеки», працівникам «Електроавтотранс» (м. Лисичанськ) на тему: «Організація та виконання робіт на висоті».


      19 квітня проведено наступні наради:  
- присвячені до Всесвітнього дня охорони праці на тему: «Стрес на робочому місці: колективний виклик» у ТОВ «Моноліт Партнер» і на ДП «Сєвєродонецький авторемонтний завод»;
- щодо дотримання правил безпеки під час виконання металообробних (штампувальних) робіт й умов безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання у ТОВ «Мікротерм»;
- проведено нараду щодо утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних майданчиків, наявності перильного огородження та організації безпечного виконання робіт на висоті у ТОВ «Лисичанський завод склопакетів».


    20 квітня проведено  нараду,  присвячену  Всесвітньому дню охорони праці на тему: «Стрес на робочому місці: колективний виклик» у ПАТ «Сєвєродонецький КМЗ».
    20 квітня надано консультацію працівникам ТОВ «Норд Втормет»  (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Розслідування та ведення обліку нещасних випадків».
      21 квітня проведено наступні наради:
- присвячені Всесвітньому дню охорони праці на тему: «Стрес на робочому місці: колективний виклик»;
- нарада щодо дотримання правил безпеки під час виконання металообробних (штампувальних) робіт й умов безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання у ПрАТ «Котлоочистка».
    21 квітня проведено нараду, присвячену Всесвітньому дню охорони праці на тему: «Стрес на робочому місці: колективний виклик» і нараду щодо утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних майданчиків, наявності перильного огородження та організації безпечного виконання робіт на висоті у ТОВ НВП «Сєвєродонецький завод опорів».
    21 квітня надано консультацію працівникам ПрАТ «Котлоочистка» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Безпека технологічних процесів та обладнання» і працівникам ТОВ «НОВОФЕРТ» на тему: «Оформлення протоколу з перевірки знань з електробезпеки». 

 

Прочитано 841 раз Последнее изменение П'ятница, 29 Квітень 2016 08:42
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация