UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 31 Серпень 2020 13:36

Фахівці Головного управління Держпраці завершили розслідування випадку смерті у ТОВ «Лисичанська інженерно - будівельна компанія»

Оцените материал
(0 голосов)

     Комісія, утворена наказом Головного управління Держпраці у Луганській області провела спеціальне розслідування випадку смерті, що стався з трактористом у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Лисичанська інженерно - будівельна компанія».

     Потерпілого було виявлено у робочий час на місці виконання робіт без ознак життя. Лікарі швидкої допомоги, яких викликав працівник підприємства констатували смерть потерпілого.

     Медичні висновки, які отримані спеціальною комісією у ході розслідування свідчать, що смерть потерпілого настала внаслідок загального захворювання і не встановлено зв’язку погіршення стану здоров’я та смерті потерпілого із впливом на нього шкідливих і небезпечних факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу та не виявлено протипоказань за станом здоров’я виконувати роботу потерпілим.

     За результатами розслідування спеціальна комісія дійшла висновку, що зазначений нещасний випадок згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, визнано таким, що не пов’язаний з виробництвом.

     Спеціальною комісією були розроблені заходи щодо запобігання подібним нещасним випадкам у майбутньому.

Прочитано 174 раз Последнее изменение Понеділок, 31 Серпень 2020 13:38
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация