UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 31 Серпень 2020 13:25

Головним управлінням Держпраці було проведено спеціальне розслідування нещасного випадку з працівником ТОВ «Сватове - Агро»

Оцените материал
(0 голосов)

     Комісія, утворена наказом Головного управління Держпраці у Луганській області провела спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками з працівником ТОВ "Сватове-Агро".

     Нагадуємо, що 04 серпня 2020 року в м. Сватове на території ТОВ «Сватове-Агро» під час надання допомоги водію вантажного автомобіля сторонньої організації по ремонту напівпричепа, тракторист підприємства не втримався і впав з платформи піднятого напівпричепа на асфальтне покриття. В результаті потерпілий отримав тяжкі травми.

     За результатами розслідування спеціальна комісія дійшла висновку, що зазначений нещасний випадок згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, визнано таким, що пов’язаний з виробництвом, акт Н-1/П береться на облік підприємством.

     Основна причина нещасного випадку – організаційна та невиконання вимог інструкцій з охорони праці, а саме виконання роботи, непередбаченої трудовими обов’язками та такої, яка не була доручена безпосереднім керівником.

     Супутня причина - організаційна, невиконання посадових обов’язків, а саме не забезпечення дотримання трудової дисципліни робітниками підпорядкованих служб.

     Спеціальною комісією були розроблені заходи щодо запобігання подібним нещасним випадкам у майбутньому.

Прочитано 168 раз Последнее изменение Понеділок, 31 Серпень 2020 13:27
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация